Ženy 117 produkty

Podkategórie

 • Roundie plachty

  .

  Indické okrúhle plachty sú ako stvorené na letné leňošenie v prírode či na pláži alebo ako zmyselná dekorácia, ktorá oživí domov (na stenu, ako obrus, cez posteľ...). Krásne vzory sú ručne tlačené (modrotlač) na bavlnené plátno v Indii za použitia čisto rastlinných farieb.

  Proces výroby je 100% Vegan!

  Žiadna detská pracovná sila!

  Recepty na farbivá sú urobené z úplne prírodných ingrediencií.

  Žiadne živočíšne produkty alebo vedľajšie živ. produkty neboli použité.

  Žiadne chemikálie sa v procese nepoužívajú.

  100% Bavlna

  .

  150cm-bohemian-style-thin-chiffon-beach- Indian-Mandala-Round-Roundie-Beach-Throw dc2e3bdc-5b49-4bb7-aa44-7d7e3441bc43.jpg

 • Dobrá Zástera

  .

  Odhalili ste nás! Zástera je len zástierka... Zástierka dobrých skutkov, ktoré vďaka Vám zrealizujeme :) Šikovné ručičky nám šijú na Orave zásterôčky. Tieto milé jednoduché zástery na varenie majú svoje čaro a ešte niečo navyše - kúpou zásterky podporíte dobrú vec! Zisk z predaja poputuje na jedlo a pomôcky zvieratkám do útulkov či na čistenie a skrášľovanie nášho prostredia. Čím viac záster sa predá, tým viac rúk bude mať čo šiť a tým viac dobrých skutkov sa vo Vašom mene spraví <3 Ďakujeme ! :) 

  Vyrobené na Slovensku <3

  .

 • Flaška

  flaskasbannerkvapky.png

  .

  Flaška je krásna a jedinečná sklenená fľaša na vodu (a iné nebublinkové nápoje), ktorú môžete mať stále so sebou. Je pre každého, komu záleží na svojom zdraví a životnom prostredí. Vďaka širokému výberu obalov si tú svoju Flašku nájde a zamiluje každý. Flaška je zo Slovinska - je vyrobená v EU!

  .

  Používaním jednej fľaše chránime našu prírodu pred zbytočným odpadom. Chránime si tiež zdravie, keďže sklo nevylučuje žiadne škodlivé látky, chemikálie, arómy či pachy do tvojho nápoja a perfektne ho chráni pred vonkajšími vplyvmi. Flaška má však ešte jeden úžasný benefit - pri dokončovaní prechádza procesom vibračného ladenia skla, čo jej dodáva schopnosť štruktúrovať vodu! Voda sa po naliatí do Flašky upraví na svoju prirodzenú štruktúru, akú má v prírode - harmonizuje sa.

  .

  Obal Flašky neplní len dizajnovú funkciu, ale chráni fľašu pred poškodením pri každodennom používaní a pádoch. Každá Flaška zahŕňa sklenenú fľašu, štuplík a obal podľa výberu. Ak sa Vám štuplík opotrebuje alebo poškodí, zadarmo posielame nový. Viac informácií o Flaške nájdete na www.flaska-slovensko.sk 

  Eko flasa na vodu zo skla zakon pritazlivosti symboly

 • Veg-up Prírodná Kozmetika

  .

  .

  Vegánska a bio dekoratívna kozmetika na domáce aj profesionálne použitie - Veg-up je najmladšia zo značiek talianskej firmy Laboratoires BeWell S.r.l. Veg-up je moderná línia vegánskej dekoratívnej kozmetiky spĺňajúca najvyššie kvalitatívne štandardy. Značka je certifikovaná BHID, talianskym certifikátom Vegan, produkty sú Gluten Free, 99% zložiek produktov sú recyklovateľné, 99% zložiek produktov sú prírodného pôvodu, produkty nie sú testované na zvieratách. 

  .

  Vysoko kvalitné produkty sa vyrábajú v 2 vlastných výrobných závodoch. Nachádzajú sa vo Francúzsku, v oblasti Bretónsko. Táto oblasť je veľmi často vystavená extrémnym klimatickým podmienkam, častým a silným búrkam, silným prílivovým prúdom. Všetko sú to stresové faktory pre rast a vývoj morských rias. Tie, ktoré prežijú v sebe nesú mimoriadnu energiu. Nehostinné podmienky podporujú rozvoj prirodzených obranných systémov rias, čo im dáva neobvyklú silu. Morská voda z tejto oblasti obsahuje viac ako 110 účinných zložiek, vrátane minerálov a stopových prvkov vo veľmi podobných pomeroch ako sa nachádzajú v krvnej plazme. 

  .

  A v týchto vodách zbierajú ľudia z laboratórií BeWell viac ako 20 druhov morských rias na ploche stoviek kilometrov, vrátane ostrovov Quessant, až do srdca Írskeho mora. Riasy sa zbierajú čerstvé, následne sú prevezené do laboratórií, kde sa spracujú do 24 hodín. Okamžitý, efektívny a šetrný spôsob ich spracovania umožňuje zachovanie všetkých aktívnych zložiek získaných z mora a prírody.  Rovnako morská voda z tejto oblasti je základom celej kozmetickej línie. Vyživuje, konzervuje a stabilizuje a to všetko prirodzeným a jemným spôsobom. Okrem morskej vody a morských rias sa v produktoch nachádzajú vysoko kvalitné zložky ako napríklad šalvia muškátová, pšeničný proteín, jojobový a marhuľový olej, organická kukurica, hrozový olej a mnohé iné. 

  .

  Vďaka kvalitným surovinám, šetrnému spracovaniu a s využitím moderných technológií majú očné tiene, púdre, rúže, korektory, make-upy, maskary a očné linky mimoriadne príjemnú textúru, dobre a ľahko sa nanášajú. Dlho vydržia a okrem estetickej funkcie aj liečia a vyživujú každú pleť. O ich vhodnosti aj pre problematickú pleť sa už presvedčilo množstvo zákazníkov. Dobré krycie účinky majú všetky korekčné produtky, vrátane obľúbených BB krémov. Vyniká medzi nimi BB krém na nohy a ruky, ktorý vďaka svojim extra krycím účinkom efektívne prekrýva ja strie, jazvy a iné drobné estetické neduhy.

 • Bambusové Zubné Kefky

  .

  Skvelé EKOLOGICKÉ a ZDRAVÉ prírodné kefky na zuby Curanatura ! Dosť bolo plastov v osobnej hygiene! Spojili sme najlepšie zdravotné vlastnosti, aké má mať kefka spolu s ekologickou šetrnosťou. Tieto kefky ako jedny z mála na trhu spĺňajú všetky stanovené štandardy pre zdravú a vyhovujúcu zubnú kefku (stanovené Svetovým Sympóziom dentálnej hygieny) a sú vyrobené bez použitia zbytočných plastov = bez ftalátov a bez BPA. Kefky majú mäkké a jemné štetinky, ktoré sú šetrné k ďasnám a zubnej sklovine. 

  .

  Curanatura kefky sú 100% biologicky rozložiteľné ! Je to tá najlepšia voľba pre životné prostredie. Nezostáva po nich žiadny dlhodobý odpad (aj balenie je z recyklovaného papiera). Rúčka je z tepelne upravené bambusu, ktorý je pestovaný bez pesticídov a zbieraný s ohľadom na dlhodobo udržateľnú produkciu. Bambus je najrýchlejšie prirodzene rastúca rastlina a obsahuje bambusový kun - látka, ktorá je prirodzene antibakteriálna a antimikrobická. 

  .

  Štetinky sú tiež zvolené podľa prísnych zdravotných kritérií. Sú výhradne v mäkkom prevedení a v rozsahu odporučenom profesionálnym dentálnym hygienikom. Na výber sú dva druhy štetiniek. Nylon 4 sú nylonové štetiny ktoré zodpovedajú 100% požiadavkám Medzinárodného Sympózia dentálnej hygieny a vlákna bambusovej celulózy. Obidve voľby sú 100% rozložiteľný materiál ! Kefka s bambusovými štetinkami spĺňa aj prísne kritériumplne prírodný produkt!

  .

 • Tašky z Korku

  .

  Korkové tašky sú skvelou alternatívnou voľbou, ak Vám záleží na etickosti a ekologickosti produktov. Korok je prírodná, obnoviteľná a udržateľná surovina. Je to odolný a pevný materiál.

  Tieto korkové tašky sú poctivo ručne robené v EU - Portugalsku, z originálneho portugalského korku. Sú Vegan - 100% bez kože, žiadne živočíšne produkty, žiadne testy na zvieratách.

  Korkovník bol vyhlásený ako národný strom Portugalska. Korkovníkové lesy ponúkajú životné prostredie pre mnoho druhov živočíchov. Pre získanie korku sa stromy nerúbu. Získavanie korku zo stromu sa môže robiť len každých 9 rokov a stromom to neubližuje. 

 • Hodinky

  Krásne náramkové hodinky s bavlneným pleteným remienkom si zamiluješ na prvý pohľad!

 • Krásne Vlasy
 • Deka morská panna

  Deky pre deti aj dospelých v tvare chvosta morskej panny. Príjemné a krásne chvostíkové deky sú skvelým darčekom pre ženy, dcérky či kamošky. Určite vyčaria úsmev na každej tvári, veď kto by sa nechcel aspoň na chvíľu ponoriť do rozprávkovej ríše a byť morskou vílou? :) 

na stranu
Zobraziť 1 - 57 z 117 položiek
Zobraziť 1 - 57 z 117 položiek