Vitajte v obchodíku Letti !

.

Zbožňujeme krásne a netradičné veci, avšak vnímame aj to, že máme iba jednu planétu. V peknom prostredí sa človek cíti dobre a je šťastnejší, preto si aj my radi svoj životný priestor (domov, prácu, auto...) ozdobíme. Napríklad Indickou tapisériou na stene či na posteli v spálni, alebo lapačom snov či inou milou dekoráciou.

Čím je človek šťastnejší a spokojnejší, tým sa viac zaujíma o svoje okolie. Tak isto sa aj Letti začala postupne viac a viac orientovať na zodpovedný život. Od úžasných produktov Flaška, s ktorými sme začínali, sme sa dostali k ďalším eko alternatívam bežných produktov - bambusové zubné kefky, produkty z korku, sklenené slamky, prateľné odličovacie tampóny (tie háčkované si robíme my :) ), lufa...

Týmto smerom sa chceme ďalej uberať a urobiť ekologické produkty ľahko dostupné a hlavne atraktívne aj pre ľudí, ktorí sa tejto téme zatiaľ nemali čas alebo podnet venovať. Snažíme sa naše produkty vyberať zodpovedne a záleží nám na prírode, zdraví a blahobyte každej bytosti. Dúfame, že si tu s dobrým pocitom nájdete niečo úžasné pre seba či blízkeho :)

.
Príjemné nakupovanie a krásne dni!
.
Vaša Letti :)