KEFIRKO

IMG_3978.jpg

.

Domáce probiotiká jednoducho a ľahko s produktami značky KEFIRKO - Kefirko výrobník kefíru (mliečny alebo vodný kefír, kombuča, klíčenie semienok), Kefirko na výrobu syra, kefírové kultúry... 

.

Ako vzniklo KEFIRKO?

Tím ľudí, ktorý stojí za Kefirkom pozná všetky výhody, ktoré denná konzumácia probiotík prináša. A preto boli motivovaní k tomu, aby sa stále viac ľudí nadchlo domácou prípravou fermentovaných potravín. 

Domáca príprava úžasného a zdravého kefíru je však často komplikovaná a povedzme si pravdu, aj urobí dosť neporiadku. A to je dôvod, prečo sa do toho moc ľudom nechce a ak aj áno, určite nie každý deň. A presne preto vzniklo KEFIRKO! Skvelý kuchynský pomocník, ktorý sa ľahko používa a urobí proces výroby domáceho kefíru efektívnejší, pohodlnejší a čistejší!

.

Koncom roku 2014 Kefirko získalo podporu množstva ľudí na Kickstarteri, ktorí presne takýto produkt hľadali. Odozvy boli úžasné a prípravu domáceho kefíru si ľudia zamilovali. Komunita okolo fermentovaných potravín je veľká a presne odtiaľ prišiel neskôr aj nápad na ďalší zlepšovák, ktorý v 2017 uzrel svetlo sveta - Kefirko Cheese maker - Výrobník domáceho syru! Kefirko výrobník syru je kuchynský pomocník, ktorý uľahčuje domácu prípravu syra. Opäť prišla pozitívna spätná väzba a nadšenie ľudí, ktorí vedia o zdravých účinkoch kvasených potravín a probiotík. 

.

Zamilujte si aj Vy domáce probiotiká a pohodlnú prípravu s Kefirkom!

Aktívne filtre