Kefirko na Kefír 1,4l Biela

894

Jednoduchá a čistá príprava mliečneho alebo vodného kefíru s týmto kuchynským pomocníkom

33,40 €
Na sklade

Kefirko na výrobu mliečneho alebo vodného kefíru. Kefirko Kefír maker umožňuje optimálne podmienky fermentácie a zjednodušuje postup separácie zŕn od kefíru. Objem malého KEFIRKA: 1,4l

KEFIRKO na KEFÍR KOMPONENTY:

VRCHNÁKŠróbovací vrchnách, ktorý umožní prúdenie vzduchu ale zabráni nečistotám a muškám vniknúť do nádoby. Odmerka na meranie zŕn je umiestnená v hornej časti vrchnáku. Vrchnák môžete tiež použiť ako podložku, aby ste udržali kuchyňu čistú.


 


 

ROZTIERAČ/ROZMIEŠAVATKOPomôcka na zamiešanie kefírových zŕn počas sceďovania, aby sa kefír ľahšie oddelil od zŕn. Zakrytím otvoru na sceďovacom vrchnáku roztieračom je cedenie praktickejšie a rýchlejšie. 

CEDIACI VRCHNÁKV cediacom vrchnáku je sitko, ktoré je prispôsobené hustote kefíru a veľkosti kefírovacích zŕn. Sitko má dve cediace miesta – jedno pre mliečny kefír (väčšie medzery) a druhé pre vodný kefír (menšie medzery). Oddelenie zŕn od kefíru je veľmi ľahké – jednoducho vylejem kefír cez cedítko von. Liatie kefíru do nádoby/pohára je ľahšie vďaka špeciálnemu tvaru vonkajšieho okraja.


 


SKLENENÁ NÁDOBATvar sklenenej nádoby poskytuje komfotné manipulovanie. Vystúpené značenia na vonkajšej strane nádoby naznačujú úrovne pre prípravu kefíru pre jednu alebo dve porcie.  (2 porcie 0.6l, 1 porcia 0,3l).


 


MIEŠATKOToto praktické miešatko sa hodí na pridávanie zŕn a miešanie kefíru.


ODŠŤAVOVAČ Umožní vytlačiť štavu priamo do vodného kefíru.


Kombuča z Kefirka

Domáca kombuča? S Kefirkom žiadny problém.

894
4 položky

Špecifické referencie