Eko balíček AMAZONKA

126

Eko balíček AMAZONKA pre prírodnú dušu

73,00 €
Na sklade

Eko balíček Amazonka obsahuje eko fľašu FLAŠKA 0,5l v korkovom obale, set nerezových slamiek (jedna zalomená, jedna rovná a kefka na čistenie), prírodnú bambusovú zubnú kefku a bambusový obal na ňu, ekologické vatové tyčinky a ručne robenú korkovú peňaženku z Portugalska.

FLAŠKA je jedinečná ekologická sklenená fľaša na vodu vyrobená v EU, ktorú máš stále po ruke :) Je pre každého, komu záleží na svojom zdraví a životnom prostredí. Chráni ju ručne šitý korkový obal so symbolom nového začiatku (klíčiace semienko). Flaška vďaka špeciálnemu postupu výroby pomáha vode upraviť svoju štruktúru. Vodu z Flašky si zamiluješ a nevytváraš zbytočný odpad kupovaním plastových fliaš.

Zubná kefka Bamboo - táto zubná kefka je vyrobená z bambusu, Rúčka je z tepelne ošetreného bambusu pestovaného trvalo udržateľným spôsobom, Štetinky sú vyrobené z extra jemných (extra soft) obnoviteľných biologicky rozložiteľných prírodných vlákien z bambusovej celulózy s hrúbkou 0,13 mm a hustotou 80 štetín na otvor, Vďaka jej mäkkosti je vhodná pre zdravé čistenie zubov a je obzvlášť odporúčaná pre čistenie citlivých zubov a ďasien, Kefka ako celok je bezozvyšku ekologicky kompostovateľná, Neobsahuje prímesi ftalátov ani BPA, Obal je vyrobený z recyklovaného papiera

Obal na kefku - bambusové cestovné púzdro na zubnú kefku vyrobené z bambusu pestovaného trvalo udržateľným spôsobom.

Ekologícké prírodné bambusové vatové tyčinky sú vyrobené z organicky dopestovaného bambusu a kvalitnej bavlny bez použitia akýchkoľvek chemických látok. Tento výrobok je preto šetrný k zdraviu a životnému prostrediu a spolu s obalom z recyklovaného papiera je kompostovateľný a úplne biologicky rozložiteľný. 

Ekologické kovové slamky sú ďalším malým krôčikom k zodpovednému životu na tejto planéte, ktorý s ľahkosťou dokáže urobiť každý z nás :) Sú štýlové, jednoduché, malé a ľahko sa čistia kefkou na slamky. Slamka na pitie do nápojov s rozmermi 215mm dĺžka a 6mm šírka, Kefka na čistenie slamiek - 200mm

126
2 položky

Špecifické referencie