Eko Balíček IDEM

123

Eko Balíček IDEM pre prvé kroky do sveta udržateľného života :)

45,00 €
Na sklade

Eko balíček ZAČIATOČNÍK obsahuje ekologickú rozložiteľnú prírodnú kefku na zuby, bambusové cestovné púzdro na kefku, bambusové vatové tyčinky a eko sklenenú FLAŠKU v korkovom obale veľkosť 0,3l.

FLAŠKA je ekologická sklenená fľaša na vodu vyrobená v EU, ktorú máš stále po ruke :) Chráni ju ručne šitý korkový obal s kvetom života. Flaška vďaka špeciálnemu postupu výroby pomáha vode upraviť svoju štruktúru. Vodu z Flašky si zamiluješ a nevytváraš zbytočný odpad kupovaním plastových fliaš.

Zubná kefka Bamboo - táto zubná kefka je vyrobená z bambusu, Rúčka je z tepelne ošetreného bambusu pestovaného trvalo udržateľným spôsobom, Štetinky sú vyrobené z extra jemných (extra soft) obnoviteľných biologicky rozložiteľných prírodných vlákien z bambusovej celulózy s hrúbkou 0,13 mm a hustotou 80 štetín na otvor, Vďaka jej mäkkosti je vhodná pre zdravé čistenie zubov a je obzvlášť odporúčaná pre čistenie citlivých zubov a ďasien, Kefka ako celok je bezozvyšku ekologicky kompostovateľná, Neobsahuje prímesi ftalátov ani BPA, Obal je vyrobený z recyklovaného papiera

Obal na kefku - bambusové cestovné púzdro na zubnú kefku vyrobené z bambusu pestovaného trvalo udržateľným spôsobom.

Ekologícké prírodné bambusové vatové tyčinky sú vyrobené z organicky dopestovaného bambusu a kvalitnej bavlny bez použitia akýchkoľvek chemických látok. Tento výrobok je preto šetrný k zdraviu a životnému prostrediu a spolu s obalom z recyklovaného papiera je kompostovateľný a úplne biologicky rozložiteľný. 

123
2 položky

Špecifické referencie